Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////

Utworzony przez welton, 13 lutego 2010 r. o 13:05
chłopie ze wsi, ja przewiozłem te meble skręcone od swojej Babci do siebie i ze dwa razy już przestawiałem przy malowaniu i trzymają się całkiem dobrze więc nie wiem czemu wypisujesz takie durnoty. Może Ty zamiast je ostrożnie przenosić, żucałeś nimi z kąta w kąt, albo na przelomie kilku lat jakość zmieniła się tak jak to opisujesz. Swoją drogą jeśli ludzie są należycie wynagradzani to i jakość wytwarzanego przez nich produktu jest na wyższym poziomie, a wiadomo jak ostatnio w tej firmie jest z zarobkami. Zawsze miałem bardzo dobre zdanie o Panu Tadeuszu i głęboko wierzę, że szybko odbuduje dobre zdanie o BRW wśród lokalnej społeczności a co za tym idzie w Polsce. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynagrodzenie pracownika to podstawa, jeżeli pracuję szybciej, wydajniej, za co raz mniejsze pieniądze, w pracy i w internecie dowiaduję się o nietrafionych inwestycjach i przekrętach na wyższych szczeblach to rozglądam się za inną pracą. Nie stać mnie na to żeby szanowna "GÓRA" przez swoją nieudolną politykę ratowała się moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######newss.pl/biznes/wysokie-notowania-g...rankingach.html i wiele innych takich-nic o kryzysie -ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię takich bezpodstawnych wypowiedzi ,żeby o czymś pisać to trzeba to poprzeć sensownymi argumentami,nasze meble są w porządku ,są prześliczne ,w miarę tanie ,mam nasze meble już ponad 10 lat co roku malowanie i nic mi się nie rozleciało ,wszytko trzeba jednak szanować ,wymieniać prowadnice ,przybijać plecy itp jedno co mnie wkurza że trzeba na nie tyle czekać ,kiedyś mogłam to zrozumieć a teraz to jest nie do przyjęcia czy znajdzie się ktoś mądry na tym forum i mi wytłumaczy dlaczego w dobie kryzysu ja muszę tyle czekać zamiast mieć je od ręki i to w Biłgoraju ,paradoks.Taka prosta rzecz a nikt nie może na to wpaść co jest??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie lubię takich bezpodstawnych wypowiedzi ,żeby o czymś pisać to trzeba to poprzeć sensownymi argumentami,nasze meble są w porządku ,są prześliczne ,w miarę tanie ,mam nasze meble już ponad 10 lat co roku malowanie i nic mi się nie rozleciało ,wszytko trzeba jednak szanować ,wymieniać prowadnice ,przybijać plecy itp jedno co mnie wkurza że trzeba na nie tyle czekać ,kiedyś mogłam to zrozumieć a teraz to jest nie do przyjęcia czy znajdzie się ktoś mądry na tym forum i mi wytłumaczy dlaczego w dobie kryzysu ja muszę tyle czekać zamiast mieć je od ręki i to w Biłgoraju ,paradoks.Taka prosta rzecz a nikt nie może na to wpaść co jest??????
bo jak dasz zaliczkę to leśniczy dopiero asygnatę wypisze na sosnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt taki napisał:
Dopiszę jeszcze że obniżki pensji, zmuszanie do urlopów bezpłatnych i wszelakie kontrole na działach (czyli takie małe mobingowanie) mogą mieć na celu zmuszenie części załogi do dobrowolnego odejścia z pracy. Dziwi mnie że nikt z was tego nie widzi, bo zaczyna to właśnie tak wyglądać. W pierwszej kolejności pozwalniają się pewnie ci którzy mają jeszcze inne źródło utrzymania, potem słabsi psychicznie, jeszcze inni stwierdzą że "ONI" przyjdą zaraz do/po niego i.... pewnie to wystarczy, bo to będzie właśnie te -20% kadry. Oczywiście są to tylko moje (może mylne) domysły ale tak to wygląda.
Nie piszcie o jakości bo jaka cena taki mebel, i kupujący też powinni sobie z tego zdawać sprawę. Ja wolę kupić tańsze meble i je po kilku latach wymienić bo mi się opatrza po prostu, nie potrzebuję mebli na 100 lat bo te kupione 10 lat temu mi sie nie podobaja. Czas oczekiwania to kpina, czy ktoś wogóle planuje produkcję??? bo chyba nie, znajomi byli w salonie ostatnio (lublin) i pani nie wiedziała kiedy będą mogli dostać meble, czyli nie wiadomo ile jest wyprodukowanych (czy może wogóle z danych mebli nie ma elementów??), jak można byc niby "gigantem meblarstwa" i nie wiedzieć czy mogę sprzedać meble bo nikt nie sprawdził czy gdzieś są wyprodukowane??? Zacznijcie pisać o tym że cichaczem zacznają zwalniać ludzi (i to podobno we wszystkich współpracujących zakładach) bo to to za chwilę zacznie być faktem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (i co teraz, wszyscy piali że nie są potrzebne związki zawodowe gorzko tego pożałujemy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno ma być zwolnione 300 osób w S.A., ponieważ trzeba ograniczyć wydatki związane z działalnoscią firmy. Może też będzie można kupić samochody (niektóre) po okazjonalnej cenie. Proponuję przedstawiciela załogi, pana P. wybrać do związku zawodowego, a na prezesa pana B z Chmielka na przewodniczącego. Zapisuję się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nnn~ napisał:
podobno ma być zwolnione 300 osób w S.A., ponieważ trzeba ograniczyć wydatki związane z działalnoscią firmy. Może też będzie można kupić samochody (niektóre) po okazjonalnej cenie. Proponuję przedstawiciela załogi, pana P. wybrać do związku zawodowego, a na prezesa pana B z Chmielka na przewodniczącego. Zapisuję się ...
To czym ci pseudospecjaliści będą wozić dzieci do przedszkola??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież jest jeden sprawiedliwy od floty, kierowca wszystkich kierowców ... Dobrzes się stało, że już nie jestem już związany z tą firmą wg powiedzenia nie mój cyrk nie moje małpy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijcie pisać o tym że cichaczem zacznają zwalniać ludzi (i to podobno we wszystkich współpracujących zakładach) bo to to za chwilę zacznie być faktem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (i co teraz, wszyscy piali że nie są potrzebne związki zawodowe gorzko tego pożałujemy) [/quote] Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym można zrobić, bo chyba nie. Jest to firma prywatna i pracodawca może zrobic co mu się podoba, tak mi się wydaje. Można pewnie pisać o tym w jaki sposób, bo nie do końca komórka kontrolingu jest fer (jaikies przesłuchania w pokojach zwierzeń???? o co kaman???? jesli wioecie jak to wygląda to napiszcie), ale pewnie pisanie i tak nic nie da i zwolnią mase ludzi, mamy kryzys czyli nie jesteśmy tak "wspaniale zarządzaną firma" (cytat z prezesa) jak rok temu czytałem w gazetce propagandowej????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzisz kolego, jedynym słusznym rozwiązaniem jest zwolnienie 1/4 załogi (pracowników). Propaganda sukcesu skończyła się wraz z spadkiem sprzedaży i działalnością agentów. Ciekawe czy ktoś nagrał taką rozmowę w pokoju przesłuchać i będzie sprawa o mobing. Być może właściciel decyzje ogłosił, niech martwią sie ci co byli na "górze", bo pracy w tym grajdołku nie znajdą tylko emigracja do Warszawki .... a na tle warszawskich menagerów są wszyscy amatorami. Ty specjalisto dasz sobie radę bo coś umiesz, patrz na dziewczyny z aranzacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nnn~ napisał:
przecież jest jeden sprawiedliwy od floty, kierowca wszystkich kierowców ... Dobrzes się stało, że już nie jestem już związany z tą firmą wg powiedzenia nie mój cyrk nie moje małpy ...
ktoś z zewnątrz czytając te posty może odnieść wrażenie że to gość od floty spowodował problemy firmy, nakupil limuzyn i przez to spadła sprzedaż mebli... bez komentarza. Obecna sytuacja w firmie nie wychodzi nikomu na dobre, ani właścicielom ani pracownikom o klientach nie wspominając. Mam nadzieję, że to zamieszanie na szczytach szybko się zakończy a pracownicy dotstaną przejrzystą informację co dalej, czy będą zwolnienia o któych tu sie pisze czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nnn~ ludzi szkoda zwykłych pracowników, i nie pisze to o tych ludziach którzy zarabiają po 7 tys. (patrz Meble, i inne ciepłe posadki, które są pewnie nie do ruszenia) tylko 2 i to w porywach, znakomita większość tych ludzi utrzymuje całe rodziny za taką kasę, wiem że książęta BRW tyle to wydają na waciki i dla nich to żadne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wpisach na forum, w gazetce tej naszej było info o tym jak to grupa złych i niedobrych ludzi nie potrafi zrozumieć tego że firma jest w kryzysie, nio nio nio jacy to be pracownicy (to moja interpretacja oczywiście). Ciekaw jestem czy za miesiąc czy za ile to wychodzi przeczytamy czemu mają służyć te niby kontrole zwykłych pracowników (którzy nie przekręcili firmy na steki tys. tylko zaper. za średnią kasę czy to tez jest podejrzane, może to mania prześladowcza, sam niewiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wam wątku rewolucyjnego nie zatruwam, idę pracować, powodzonka w walce z gaentami Ł i innymi gadami .... , pozdro nie dajcie się zadziobać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nnn~ napisał:
przecież jest jeden sprawiedliwy od floty, kierowca wszystkich kierowców ... Dobrzes się stało, że już nie jestem już związany z tą firmą wg powiedzenia nie mój cyrk nie moje małpy ...
Co sie czepiłes floty. Jak uwazasz ze jesteś taki dobry , idz do włąsciciela , to moze ty bedziesz zarzadzał.Sa samochody ,to ktos nimi zarządza i robi to dobrze.A ze jezdzi słuzbowym autem, czym ma jezdzic, rowerem.Najgorsi są tacy podsyracze, niby taki zatroskany a pierwszy potem do brania łapówek.Firma wyjdzie na prosta, ważne tylko aby tylko tacy w rodzaju handlowca tysiąclecia poszli na pysk, bo to miernoty. Dostał dwa salony na koniec i co zwiekszył sprzedaz, chyba tylko koszty zwiększył , bo to potrafi.Firma sobie bez takich poradzi, a Pana Chmiela to wspierajmy ze wszystkich sił.W nim nasza nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie lubię takich bezpodstawnych wypowiedzi ,żeby o czymś pisać to trzeba to poprzeć sensownymi argumentami,nasze meble są w porządku ,są prześliczne ,w miarę tanie ,mam nasze meble już ponad 10 lat co roku malowanie i nic mi się nie rozleciało ,wszytko trzeba jednak szanować ,wymieniać prowadnice ,przybijać plecy itp jedno co mnie wkurza że trzeba na nie tyle czekać ,kiedyś mogłam to zrozumieć a teraz to jest nie do przyjęcia czy znajdzie się ktoś mądry na tym forum i mi wytłumaczy dlaczego w dobie kryzysu ja muszę tyle czekać zamiast mieć je od ręki i to w Biłgoraju ,paradoks.Taka prosta rzecz a nikt nie może na to wpaść co jest??????
JA CI WYTLUMACZE BO PRACOWALEM W TEJ FIRMIE NA DOSC DOBRYM STANOWISKU ALE NIE MOGLEM ZDZIERZYC ZE ZA PRZEPROSZENIEM NIEWYKSZTALCENI CHCIWI LUDZIE ZARZADZAJA TA FIRMA W OGOLE NIE POTRAFIA ZARZADZAC ANI PERSONALNIE ANI LOGISTYCZNIE .TO CO SIE TAM DZIEJE TO KOSZMAR JAK W RUSKIM KOLCHOZIE. PRZEPRASZAM ZE NIE MA POLSKICH ZNAKOW ALE JESTEM TERAZ ZA GRANICA . TAK POZA TYM PAN BOSAK PAN ZUROWICZ NO NAJWIEKSI WYZERACZE HASLA - TYLKO DLA SIEBIE . PROSZE SIE ZAPYTAC JAKIE CHATY MAJA . KAZDA PROSBA O ROZSADEK ZE STRONY PRACOWNIKOW BYLA ODRZUCANA. KIEDY LUDZIE POWIEDZIELI W CORNE GLASS (albo cos tak) ZE NIE BEDA PRACOWAC TO ON POWIEDZIAL ZE TO NIE PROBLEM BO UKRAINCOW ZATRUDNI TO JAKAS KPINA JEST . MAM NADZIEJE ZE TO SIE SKONCZY BO NIE MOGE SLUCHAC JAK MOI ZNAJOMI NARZEKAJA. TERAZ KIEDY PRACUJE MAJAC SWOJA FIRME WIDZE ILE NIE DOCIAGNIEC JAKI BRAK KOMPETENCJI W TEJ FIRMIE PANUJE . OSOBY PO PODSTAWOWKACH TAM PRACUJA NA STANOWISKACH DECYZYJNYCH ( nie obrazam w/w osob tylko nawet im sie nie chcialo edukowac bo poco kasa i heja). A PROSZE SIE JESZCZE ZAPYTAC ( TAK BYLO NA POCZATKU TEJ FIRMY) LUDZI Z KREGOW SWIADKOW JEHOWE - ZARABIALI PARE PROCENT WIECEJ JAK LUDZIE KATOLICY . NIE WIEM CZY SIE TO SKONCZYLO ALE TO SA TAKIE RZECZY ZE SIE W OGOLE NIE CHCE WIEZYC. MEBLE SA LADNE I PRAKTYCZNE ALE TO NIE EKSTRAWAGANCJA BO WIEKSZOSC TAKIE MA Z IKEA NA POCZATKU WIEC CO TO ZA RARYTAS. DOSTAWA JEST NIE ZORGANIZAWANA BO PRZYCHODZAC MEBLE NIE PRZYCHODZA W KOMPLETACH . NIE PROWADZI SIE W NIEKTORYCH MAGAZYNACH ANALIZ BO SKAT TO MAJA WIEDZIEC . SA TO LUDZIE KTORZY MAJA NA UWADZE TYLKO JAK TYTON SPRZEDAC I CZY KOMUS SIE NOGA POWINELA. PRAWDOPODOBNIE KTOS ODPISZE ZE TO SA MITY ALE PROSZE MI WIEZYC TO SA TYLKO WIERZCHOLKI GOR LODOWYCH POCZAWSZY OD CHMIELKA BILGORAJA ZAMOSCIA LUBLINA KONCZAC NA CALEJ POLSCE. LUDZIE BEDA ZDZIWIENI ALE JAK KTOS WKONCU MOWI PRAWDE TO SA W SZOKU ZE TAK NIE MOZNA ALE CO MOZNA SKORO ONI TO SAMO ROBIA Z NAMI PRZEKRECAJAC FAKTY DLA SIEBIE, WSZYSTKO CO ZAPISALEM SLYSZALEM OD LUDZI ALBO W WIEKSZOSCI SAM DOSWIADCZYLEM. PROSZE MI WYBACZYC PISOWNIE ALE PISZE TO W POSPIECHU A ORTOGRAFIA ZAWSZE U MNIE KULALA. POZDRAWIAM -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAK NA MARGINESIE W TEJ FIRMIE MUSZA BYC ZWOLNIENIA BO INACZEJ NIE DA SIE TEGO UDZWIGNAC, SZCZEGOLNIE W KADRACH DECYZYJNYCH . TRZEBA UPROSCIC PROCEDURY I ZMNIEJSZYC KOMPETENCJE LUDZI KTORZY NIC NIE WIEDZA NA TE TEMATY. JEST TAK WIELE ZLE ZAPLANOWANYCH INWESTYCJI ZE PANOWIE I PANIE TO JEST KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!!!!! . A ILE OWYCH INWESTYCJI JEST ZLE PROWADZONYCH TO JUZ JEST DOPIERO MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ZATRUDNIA SIE LUDZI NIE ODPOWIEDZIALNYCH I NIEKOMPETENTNYCH (ZNAJOMYCH , RODZINA) NIE MAJACYCH POJECIACH ALE CO TAM FIRMA PLACI . ZE TO WSZYSTKO I TAK SZLO DO PRZODU TO SUKCES TYCH LUDZI KTORZY SIE GODZILI NA TAK UTLACZAJACE WARUNKI PRACY . PAN CHMIEL POWINIEN IM DZIEKOWAC ZE CHCA PRACOWAC . NP. W MIESCIE PEWNYM POSTAWIONO SALON ALE W ZLEJ LOKALIZACJI ALE . HEHEHE TU NAJLEPSZE ( FIRMA SIE ROZWIJA NOWE SALONY POWSTAJA . PLEPS SIE CIESZY) TERAZ ZROBIONO DRUGI BARDZO DUZY ALE ZA POZNO I JEST TAM SPORA KONKUTENCJA KTORE MAJA JUZ WYROBIONA RENOME NO I KUPA . TRZEBA UTRZYMAC SIE A SPRZEDAZ MNIEJSZA I ROZLOZYLA SIE NA OBA SALONY I OBA SA NIE WYPLACALNE - ALE .... SALONY SIE BUDUJE - JAK ZA KOMUNY - CO TAM ZE ZLE ORGANIZOWANE I BEZ POMYSLU I KONKRETNYCH PLANOW HUUURA (SIE BUDUJE SALONY NOWE POWSTAJA ITP. ITD. FIRMA SIE ROZWIJA ). WIEC CO TU DUZO MOWIC TRZEBA CHLOPA Z JAJAMI ZA PRZEPROSZENIEM ABY TO TERAZ POSKLADAC I WLOZYC NA WLASCIWY TOR . TO TROCHE TAK JAK Z GRECJA JEST DZISIAJ. NO I OSTATNIA KWESTJA - JAK CI LUDZIE MOGA CHODZIC DO KOSCIOLA LUB SAL KROLESTWA I STAWAC PRZED CHRYSTUSEM I TAK ZE STOICKIM SPOKOJEM KONTEMPLOWAC BOGA. NIE ROZUMIEM TEGO NIE ROZUMIEM POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kufa napisał:
Co sie czepiłes floty. Jak uwazasz ze jesteś taki dobry , idz do włąsciciela , to moze ty bedziesz zarzadzał.Sa samochody ,to ktos nimi zarządza i robi to dobrze.A ze jezdzi słuzbowym autem, czym ma jezdzic, rowerem.Najgorsi są tacy podsyracze, niby taki zatroskany a pierwszy potem do brania łapówek.Firma wyjdzie na prosta, ważne tylko aby tylko tacy w rodzaju handlowca tysiąclecia poszli na pysk, bo to miernoty. Dostał dwa salony na koniec i co zwiekszył sprzedaz, chyba tylko koszty zwiększył , bo to potrafi.Firma sobie bez takich poradzi, a Pana Chmiela to wspierajmy ze wszystkich sił.W nim nasza nadzieja.
czy ty przypadkiem nie jesteś w zmowie z panem M, flota jest dla ludzi a nie do kombinacji (tankowanie prywatnego samochodu na kartę BRW, lub jeżdżenie służbowym samochodem na wakacje, wożenie dzieci do przedszkola itp). Jak w BRW były fordy to pan M też jeżdził foredem .... kto tu bierze? "...ktos nimi zarządza i robi to dobrze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kufa napisał:
Co sie czepiłes floty. Jak uwazasz ze jesteś taki dobry , idz do włąsciciela , to moze ty bedziesz zarzadzał.Sa samochody ,to ktos nimi zarządza i robi to dobrze.A ze jezdzi słuzbowym autem, czym ma jezdzic, rowerem.Najgorsi są tacy podsyracze, niby taki zatroskany a pierwszy potem do brania łapówek.Firma wyjdzie na prosta, ważne tylko aby tylko tacy w rodzaju handlowca tysiąclecia poszli na pysk, bo to miernoty. Dostał dwa salony na koniec i co zwiekszył sprzedaz, chyba tylko koszty zwiększył , bo to potrafi.Firma sobie bez takich poradzi, a Pana Chmiela to wspierajmy ze wszystkich sił.W nim nasza nadzieja.
czy ty przypadkiem nie jesteś w zmowie z panem M, flota jest dla ludzi a nie do kombinacji (tankowanie prywatnego samochodu na kartę BRW, lub jeżdżenie służbowym samochodem na wakacje, wożenie dzieci do przedszkola itp). Jak w BRW były fordy to pan M też jeżdził foredem .... kto tu bierze? "...ktos nimi zarządza i robi to dobrze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 151

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...